EBOOK zdarma 

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT, ABYSTE MOHLI ZAČÍT SVOJE DÍTĚ UČIT DOMA

5 základních kroků k domácímu vzdělávání

Máte doma předškoláka a domníváte se, že nástup do klasické školy není pro vás ta nejlepší cesta?  

 

V tomto ebooku se dozvíte, jakých 5 kroků je třeba udělat, abyste mohli svoje dítě vzdělávat doma podle vašich představ a individuálních potřeb dítěte.

Když jsem začala zjišťovat vše potřebné před několika málo lety já, v mém blízkém okolí nebyl nikdo, kdo by svoje děti neposílal do školy a učil je doma. Neměla jsem nikoho, koho bych se mohla zeptat na vše, co mě zajímalo a o čem jsem téměř nic nevěděla.

 

Proto jsem napsala tento ebook s konkrétními kroky, které je třeba podniknout, abyste svoje dítě mohli učit doma i vy. Přesně v tomto pořadí jsme jimi prošli i my. Tedy vše, co je zde popsáno, je založené na vlastní zkušenosti.

 

Zadejte níže své jméno a e-mail, získáte tak možnost pravidelně sledovat naše novinky a jako DÁREK získáte ebook zdarma 5 základních kroků k domácímu vzdělávání.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Martina Prchalová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro získání ebooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

0
lidí už četlo ebook "5 základních kroků k domácímu vzdělávání". Budete další?

Jsem máma dvou báječných kluků, které učím doma, šťastná manželka a téměř dva roky vedu tým osmi skvělých lidí ve velké nadnárodní společnosti.

Vytvářím různé pomůcky na téma cizích jazyků a světa kolem nás, maluji, píšu blog, fotím nebo cestuji. Žiji svůj osobní život v harmonii s tím profesním.

Ve všem, co dělám, se snažím inspirovat další rodiče, kteří hledají rovnováhu, časovou flexibilitu a naplnění ve své rodině, při vzdělávání svých dětí, ale i v zaměstnání nebo podnikání. Zajímá-li vás víc, přečtěte si náš příběh >>