ŽIJEME BEZ ŠKOLY pro začátečníky (samouk)

— online přípravka pro všechny rodiče, kteří začínají nebo by chtěli začít se svými dětmi cestu domácím vzděláváním — 

Všechny tyto otázky jsem si sama pokládala před více než 5 lety, když mi můj nejstarší syn pár měsíců před zápisem k povinné školní docházce oznámil, že on „do školy chodit nepotřebuje.“

Pokud taky cítíš, že cesta životem bez toho, aby Tvoje dítě chodilo do školy, by mohla být pro vás ta pravá, zvu Tě do online přípravky, kde získáš všechny potřebné informace, podporu a pomoc při Tvých začátcích s domškoláctvím. 

Co v přípravce najdeš?

V přípravce Tě čekají 4 témata:

1. video - Když se blíží škola

Co, kdy, kde a jak vyřídit?

2. video - Odškolnění

Co je to a jak na něj?

3. video - Výuka není učení (se)

Je třeba vyučovat a jak se děti učí?

4. video - Připravené prostředí

Jak poznám, že dělám/dávám/nabízím dost?

A dále také bonusy:

  • záznam úspěšného webináře „Rozpusť své mylné představy o svobodném vzdělávání“
  • vzory a taháky k důležitým formulářům
  • 50% slevu na 1 individuální konzultaci v délce 60 minut
  • 1x za měsíc skupinové online setkání s možností pokládání otázek

Každé téma obsahuje 1 video a 1 graficky zpracovaný leták.

Přípravka bude probíhat v online členské sekci, do které Ti pošlu přístupy po uhrazení ceny za kurz, které Ti budou platit 2 následující roky.

Přípravku jsem připravila tak, že si její jednotlivé části můžeš projít vlastním tempem jako samouk. K celému obsahu dostaneš přístup ihned po zaplacení.

Celková cena online přípravky včetně bonusů je 790 Kč.

Kdo pro Tebe kurz připravil?

Jmenuji se Martina Prchalová a jsem autorkou projektu Bráškové za školou. Jsem taky manželkou, mámou 3 synů (11letého, 9letého a 1,5letého) a macechou jedné 17leté slečny. 

Před narozením nejmladšího syna jsem pracovala několik let jako vedoucí týmu nadnárodní společnosti a téměř výhradně z home office. Synové do školy nikdy nechodili, zatímco s manželovou dcerou jsme si prošli fází odškolnění, protože domškolačkou se stala až v 7. třídě.

Od našich prvních kroků v něčem, co bych dnes nazvala „školou doma“ nebo „domácí výukou“, jsme se brzy posunuli až ke zcela svobodnému a sebeřízenému vzdělávání, kdy se nejen děti učí skutečně jen to, co jim dává smysl a způsobem, který jim vyhovuje.

Během více než 5 let, kdy se otázkám kolem domácího a svobodného vzdělávání věnuji, jsem skrze webináře, online kurzy, individuální konzultace a na besedách poskytla pomoc a podporu již stovkám rodin na jejich cestě ke svobodnému učení.

Martina Prchalova

Časté otázky

Kurz je vytvořen primárně pro rodiče dětí, které teprve čeká v budoucnu povinná školní docházka a jsou tedy ve věku do 6 let.

Ovšem i rodiče starších dětí, pokud začínají s domškoláctvím, nebo o něm uvažují, najdou v přípravce cenné informace a podporu.

Není potřeba žádné speciální vybavení ani aplikace. Vše bude online, takže stačí počítač nebo chytrý telefon.

Přístupy k obsahu kurzu Ti zůstanou na 2 kalendářní roky. Můžeš si ho projít vlastním tempem a celé dva roky se k němu vracet podle potřeby.

Se zakoupením této přípravky získáváš slevu 50% na 1 60minutovou konzultaci, jejíž plná cena je 800Kč. 

Konzultaci si můžeš rezervovat kdykoli po uhrazení přípravky v následujících 2 letech. 

Pokud chceš, můžeš trávit spoustu času na internetu hledáním informací a stresováním sebe sama, nebo získat jasné návody, odpovědi na svoje otázky a inspiraci, jak žít se svými dětmi bez školy a užívat si to.